Kolejny weekend ze SPAJ Już w najbliższy weekend rozegramy kolejne mecze w ramach rozgrywek SPAJ. Miejmy nadzieję, że słoneczna aura panująca przez cały tydzień nie zmieni się w najbliższych dniach i będziemy mogli w dogodnych warunkach atmosferycznych rywalizować na "sztucznym". Skład prawdopodobnie nie zmieni się znacząco w porównaniu z tym z zeszłego tygodnia. Pojawi się mocna ekipa z gminy Tarnowiec, stały team z Długiego oraz reprezentacja Chlebnej. Tradycyjnie, w niedziele przegrana drużyna będzie musiała wykonać karę z zeszłego tygodnia, więc można juz powoli myśleć nad propozycją kary na nadchodzący tydzień. Przypominam o znacznikach i piłkach żeby było w czym i czym grać oraz o terminach sobota 18.00 i niedziela 19.30 bo są tacy którym się to jeszcze myli :)