Piękne zwycięstwo w sparingu!!!

Pogromem drużyny OKS zakończył ostatni tegoroczny sparing SPAJu. Inaczej tego co działo się na boisku nazwać chyba nie można. 25-1 dla naszej drużyny. Rywale praktycznie nie istnieli na boisku o czym świadczy fakt, iz pierwszy strzał na bramkę oddali dopiero w 31 minucie meczu, a pierwszy celny w 39. Z kolei SPAJ dokładał bramkę za bramką i licznik zatrzymał się na 25 trafieniach.

SKŁADY:

SPAJ

Kucza, Świnka, Jaro, Czawez, Jarmolenko, Sowa, Arek, Bobek, Profesor, Wiśnia, Buczek

OKS

Zocha, G. Gunia, Łukasz, K. Piotrowski, W. Gondela, Mati, P.Bobusia, Mat B, M. Borek, Kondrat, E. Socha.

Bramki:

Jarmolenko 5'

Jaro 7'.48'

Czawez 8'

Sowa 11',11', 13',14',20',27',34',39',50',56',57'

Bobek 24',37',42',

Profesor 31',60',

Wiśnia 36',54',57',

Buczek 44',52.

E.Socha 44'.

Kary indywidualne:

6'-Zocha-żółta kartka

Apeluję do administratorów facebook'owej strony OKS Borek Jedlicze o usunięcie nieprawdziwych informacji na temat SPAJu. W poście na waszej stronie Grzegorz Gunia rozpowszechnia zakłamane i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością informacje jakoby w naszej drużynie grali zawodnicy zrzeszeni w profesjonalnych klubach z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce. Proszę o zachowanie odrobiny honoru i o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji w celu usprawiedliwienia swojej klęski. Zostaliście potraktowani w czysty, sportowy sposób i oczekujemy tego samego z waszej strony.