"11 z Jarem"

Imię i Nazwisko: Jarosław Biernat

Data urodzenia: 27.05.1994

Pseudonim boiskowy: Jaro, Jarek

1.Na sztucznej najczęściej gram jako...?

Na "sztucznej" najczęściej gram jako pomocnik/obrońca, chociaż często lubię wybrać się w pole karne przeciwnika i zrobić trochę zamieszania, lecz sporadyczne moje wybryki gdyż na napastnika się niestety nie nadaję bo za często panikuję gdy wbiegam z piłką w pole karne ale więcej o tym w wadach napiszę.

2.Jak spędzasz wolny czas?

Swój wolny czas najczęściej spędzam na różnego rodzaju wiksach? i wyjazdach na siksy, to tak do śmiechu ale bardzo lubię jeździć samochodem lub motocyklem w jakieś trasy, pozwiedzać trochę świata. Lecz gdy są ciepłe dni, słonko mocno grzeje lubię wybrać się na rzekę i trochę popływać, "pomoczyć kija" oraz nacieszyć oko gdy są takie ładne skąpo ubrane kobiety.

3.Ulubiony numer na koszulkę?

Moim ulubionym numerem na koszulce jest nr 4. Wiąże się z tym ciekawostka, gdyż dawniej w moim ulubionym klubie ASSECO Resovia Rzeszów grał zawodnik w ataku jakim był Mikko Oivanen. Bardzo podobała mi się gra tego zawodnika po czym stał sie moim idolem, ale więcej o tym w pyt. 7.

4.Największa wada?

Moja największą wadą jest jak już wspomniałem częsta panika w polu karnym przeciwnika oraz słaby drybling czego można było niejednokrotnie doświadczyć w starciach ze mną. Więcej nie będę się rozpisywał na temat wad gdyż może się to dla mnie skończyć ze złym skutkiem w potyczkach na sztucznym.

5. Największa zaleta?

Moja największa zaleta... oj dużo by pisać ;) Ale tak na pewno z tego co zaobserwowałem z mojej gry na sztucznym to gra głową oraz nieustępliwość w obronie. Będę latał, gonił, przeszkadzał, utrudniał aż mnie ktoś w końcu ogra ;)

6.Gdyby nie piłka nożna to...?

Gdyby nie piłka nożna to na pewno siatkówka, to ona od młodych moich lat stanowiła mój główny sport. Lecz musiałem ograniczyć swój kontakt z siatkówką, gdyż nie miałem tak dużo możliwości do dalszego trenowania ani czasu więc aktualnie z miłą chęcią idę sobie poodbijać gdy dostanę gdzieś zaproszenie do gry.

7.Kto jest Twoim sportowym idolem i dlaczego?

Jak już wspomniałem wcześniej moim idolem jest Mikko Oivanen fiński siatkarz grający na bardzo wysokim poziomie oraz z wielkim zaangażowaniem w grę. Obecnie grający w Cerrad Czarni Radom. Zdobył kilka nagród indywidualnych w swojej karierze co pokazuje jego kunszt oraz wysoką klasę.

8.Liga, w której chciałbyś zagrać?

Bardzo chciałbym zagrać w Orlen Lidze kobiet lecz nie wiem czemu nie dostałem zaproszenia od żadnego klubu a czekam już od dłuższego czasu ;/ Poza tym mam coraz większe chęci aby zagrać w jakich okolicznych potupajach ABC-klasowych lecz obawiam się o moje zdrowie gdyż częste kontuzje stawu skokowego często dają o sobie znać.

9. Wolisz grać na sztucznej nawierzchni, na trawie czy może na hali?

Ja wybredny nie jestem gdzie mam zaproszenie tam idę grac lecz najlepiej gra mi się na trawie a najgorzej na hali. Może dlatego, że od młodych lat grywało się na trawiastych "łemblejach" chlebieńskich oraz gdzie się dało.

10. Kto wygra zbliżające się MŚ w Brazylii?

Ja osobiście obstawiałbym na Atlantydę lecz nikt nie wie gdzie oni są ale stawiałbym na Holandię lub Niemcy.

11.Jakie są Twoje sportowe plany na rok 2014?

Poprawienie wad z pkt 4.