Kolejka 7

Emocje po meczach Ligi Mistrzów już opadły, czas na zapowiedź kolejki nr 7. Ubiegły tydzień to popisy Radka oraz powroty i debiuty. Ciężko będzie dorównać tym wyczynom. Kto tym razem pokaże kawał dobrego futbolu? W gronie moich faworytów są "Wiśnia" i "Bobek", ale na pewno też Radek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa ;) Niestety w sobotę będziemy musieli sobie radzić bez jednego z bramkarzy. "Świnka" uprzedzał o swojej nieobecności. Kilku zawodników uskarżało się na różne drobne urazy. Miejmy nadzieję, że w ciągu tygodnia wyleczyli kontuzje i stawią się w sobotę na pierwszy mecz. Za oknami typowo kwietniowa pogoda, liczymy że nie przeszkodzi to w rozegraniu dwóch spotkań.

W ostatnim tygodniu pojawiły się na naszej stronie informacje na temat zakupu nowej piłki i koszulek. Pasuje się sprawnie zorganizować, dlatego w sobotę wybierzemy demokratycznie, którą piłkę kupujemy, a od niedzieli będziemy zbierać kasę. Kto może i chce to się zrzuca. Co do sprawy koszulek, powoli kompletujemy zgłoszenia. O kolejnych krokach będziemy informować na stronie.