Liga Typerów kolejka 3

Czas podsumować ostatnią kolejkę typera. Pogoda pokrzyżowała piłkarskie plany i odbyło się tylko cztery wydarzenia, które były dostępne do typowania. Karpaty w rozpaczliwy sposób wypuściły punkt w Sieniawie, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Stal Mielec nie znalazła sposobu na Błękitnych Stargard Szczeciński, rewelację tegorocznej edycji Pucharu Polski. Robert Lewandowski strzelił jedyną bramkę w wygranym 0-1 przez Bayern meczu z BVB. Za to spotkanie otrzymał od niemieckiego Kickera notę marzeń. Notę marzeń otrzymał również Rynta, ale nie od Kickera, lecz od społeczności SPAJ za kapitalny sobotni mecz w którym strzelił 13 bramek. W tej kolejce nie było wiele punktów do przydzielenia. Najwięcej, bo 3 zainkasował Czawez. Najbliżej wytypowania dokładnej liczby bramek strzelonych przez Huberta był Bobo (7). Poniżej aktualna tabela i punktacja.

1. Czawez 10 (+3)
2. Bobo 9 (+2)
3. Wiśnia 7 (+1)
4. Kucza 5 (0)
5. Buczo 5 (+1)
6. Grzyb 5 (+1)
7. Sebast 5 (+1)
8. Jaro 4 (+1)
9. Prof. 3 (0)
10. Ziutek 1 (0)
11. Cyba 0

Najbliższa kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Głównie ze względu na rozpoczynającą się rundę rewanżową w C klasie, w której występuje kilku byłych i aktualnych zawodników SPAJ. Poniżej zestaw spotkań:

Kotwica Korczyna - Nafta Jedlicze (nd.15)

Maraton Tarnowiec - Standard Święcany (nd.16.30)

LKS Moderówka - Tempo Nienaszów (nd.11)

Chlebianka Chlebna - Łęki Strzyżowskie (nd.11)

Wrzos Krempna - LKS Brzezówka (nd.16.30)

Jasiołka Szebnie - Nurt Potok (nd.13)

Karpaty Krosno - Lublinianka Lublin (sob.16)

Ilość udanych interwencji Świnki w weekend na SPAJ

Do ostatniego zdarzenia należy się kilka słów wyjaśnienia, wliczamy wszystko co Świnka odbije, obroni, wybije. Sumujemy interwencje z soboty i niedzieli. W przypadku gdy Świnia nie przyjdzie, no to wiadomo za dany dzień jest 0.

Przypominam, że oprócz klasyfikacji dla najlepszego typera, prowadzony jest równolegle ranking za największą ilość punktów zdobytych w jednej kolejce. Prowadzą Czawez i Bobek za pierwszą kolejkę, w której zdobyli po 7 pkt.