Podsumowanie 23 kolejki

Za nami już 23 kolejkagry na sztucznym i kolejne 2 dobre mecze.

Sobotni mecz zakończyliśmy wynikiem 29-16 dla drużyny Rynty, i to właśnie ten zawodnik wygrał mecz dla swojego teamu strzelając więcej niż połowę bramek. Przez pierwszy kwadrans gry gole zdobywali tylko On i Buczek dla przeciwników. Jednak to Hubert był w sobotę klasą dla samego siebie i wspaniałą passę podtrzymał do końca meczu co zaowocowało statuetką dla najlepszego gracza. Klasyfikację tę wygrał z ogromną przewagą co pokazuje, że zasłużenie zdobył miano gracza meczu.

Skład:

Rynta, Kucza, Wiśnia, Ziutek, Keleris, Głośny

VS

Świnka, Jarmolenko, Buczek, Grzybek, Sowa, Bobek

Głosowanie na zawodnika meczu:

Rynta 8 głosów, Keleris 2 głosy, Wiśnia 2 głosy

Niedzielny mecz już dużo bardziej wyrównany rozpoczęliśmy od kary którą było podobnie jak kara w słynnej "warszawce" kopanie piłką w tyłki zawodników. Po wyegzekwowaniu kary przystąpiliśmy do zasadniczej części naszego spotkania czyli meczu, który zakończył się wynikiem 12-8 dla drużyny Jarmolenki. Kapitalnymi bramkami popisywali się z jednej strony Cyba a z drugiej Wiśnia lecz na drodze tego drugiego stał znakomicie dysponowany tego dnia Świnka, który uchronił swoją drużynę przed stratądużo większej liczby goli. Niestety nie udała mu się próba pobicia swojego rekordu w jak najmniejszej ilości straconych bramek, która na dzień dzisiejszy wynosi 6. Niewiele brakło.W niedzielę również kolejny gracz był pod lupą naszego czołowego statystyka SPAJu a mianowicie Pana Profesora. Ciekawostką jest, że pierwszy raz od dawien dawna nie padła słynna ostatnia i to za sprawą jednego z bramkarzy. Kucza tak niefortunnie, żeby nie powiedzieć fatalnie,zresztą jak zwykle,uderzył piłkę ze swojego popisowego uderzenia zwanego "dikanio", że ta poszybowała wysoko w atmosferę i zniknęła na dobrych paręminut. Dopiero udana akcja poszukiwawcza pozwoliła ją odnaleźć, lecz na strzelenie ostatniego gola było już za późno. Zatem można powiedzieć, że mecz został bez zwycięzcy bo jak wiadomo kto strzeli ostatnią ten wygrywa.

Składy:

Kucza, Wiśnia, Sowa, Czawez, Sebast, Buczek

VS

Jarmolenk, Cyba, Cichy, Głośny, Bobek, Świnka

Głosowanie na zawodnika meczu:

Jarmolenko 3 głosy, Świnka 2 głosy, Cyba 2 głosy, Buczo 2 głosy, Cichy 1 głos, Głośny 1 głos, Sowa 1 głos. Bobek 1 głos.