Podsumowanie 39 kolejki

Za nami 39 przedostatnia kolejka naszych cotygodniowych zmagań na sztucznym i zarazem najintensywniejszy weekend SPAJ w tym roku.

W sobotę zgromadziliśmy się w liczbie 12 osób. Udało nam się rozegrać naprawdę dobre i szybkie spotkanie. Zakończyło się ono wynikiem 16-14 dla drużyny Grzybka, który niestety pod koniec spotkania nabawił się kontuzji stawu skokowego. W jego przypadku było to jednak podczas gry, a nie jak w przypadku pewnego skoczka narciarskiego podczas siedzenia na... podczas siedzenia. Miejmy nadzieję, że Grzybek wróci do nas już w sobotę bowiem najbliższy weekend wieńczy nasze całoroczne zmagania na sztucznym.

Skład:

Grzybek, Sebast, Sowa, Bobek, Świnka, Czączu

VS

Rynta, Kucza, Czawez, Ziutek, Arek, Keleris

Głosowanie na zawodnika meczu:

Rynta 3 głosy, Kucza 2 głosy, Świnka 2 głosy, Arek 1 głos, Sowa 1 głos, Czawez 1 głos, Keleris 1 głos, Czączu 1 głos.

Niedziela to dzień sparingu, który rozegraliśmy z drużyną OKS Borek Jedlicze. Po konfrontacji z naszymi przeciwnikami przyszedł czas na normalny mecz w ramach SPAJ. Niestety zjawiła się grupa tylko 11 SPAJarzy więc musieliśmy zapożyczyć jednego zawodnika z teamu OKS. Był nim dawno nie widziany w naszych szeregach Wojtek Gondela, który od swojego ostatniego meczu na SPAJu poczynił naprawdę duże postępy. Mecz, podczas którego kilku z naszych zawodników musiało rozgrywać ze sztucznymi wąsami zakończyliśmy wynikiem 11-8 dla drużyny Buczka a ostatnią bramkę w meczu pięknym strzałem z nożyc strzelił Jarmolenko. Za tydzień przegrana drużyna przez 5 minut meczu będzie grała boso.

Skład:

Buczo, Kucza, Jarmolenko, Arek, Profesor, Jaro

VS

Sowa, Świnka, Wiśnia, Bobek, Czawez, Wojtek G.

Głosowanie na zawodnika meczu:

Świnka 3 głosy, Kucza 2 głosy, Jaro 1 głos, Buczo 1 głos, Jarmolenko 1 głos, Wiśnia 1 głos, Arek 1 głos, Wojtek 1 głos.