Weekend pod znakiem deszczu.

Za nami weekend na „sztucznym”, podczas, którego ni e oszczędziła nas pogoda. Dość powiedzieć, że przez ulewne opady deszczu i zimno, które potęgował silny wiatr nie odbył się niedzielny mecz. Kilku zawodników z zupełnie zrozumiałych powodów nie chciało ryzykować choroba i odwołało swój występ.W sobotę opady deszczu ustały na 2 godziny przed rozpoczęciem gry i zebraliśmy się dość licznie, bo w liczbie 15 osób. Niestety już na początku meczu Jarmolenko musiał zejść z boiska z powodu urazu, którego nabawił się kilka minut wcześniej na sparingu w LKS Moderówka. Jest to już kolejna kontuzja w tym sezonie co może niepokoić na przyszłość. Miejmy jednak nadzieję, że wyczerpaliśmy limit pecha i kolejne nasze spotkania odbędą się bez jakichkolwiek urazów. Mecz zakończył się wynikiem 18-10 dla drużyny Swinki. Zgodnie z zapowiedzią po meczu po raz pierwszy wybraliśmy najlepszego zawodnika, którym został Marcin „Sowa” Bachniak, na którego głosowało 5 osób. Tuz za nim uplasował się Czawez z 3 głosami i Kucza z 2 głosami. Po jednym głosie zdobyli Radek, Johny, Sebast, i  Świnka.

Skład meczu sobotniego:

Świnka, Jaro, Sowa, Ziutek, Johny, Pustak, Cyba