Witajcie SPAJ-arze.

Witajcie  SPAJ-arze.

Z dniem 1 marca wystartował kolejny sezon naszych rozgrywek na "sztucznym. Wszysycy z niecierpliwością czekaliśmy na otwarcie i start nazych cotygodniowych meczy. W tym roku szybciej niż zwykle moglismy zacząć się cieszyć wspólnymi meczami.

W pierwszą sobote nowego sezonu 2014 zebraliśmy się na boisku aby uroczyście rozpocząć rozgrywki. Przed samym meczem odbyło sie krótkie otwarcie, podczas którego powitaliśmy zaproszonych gości. Nie mogło zabraknąć również wiersza, który powoli staje się tradycją naszych spotkań otwierających i zamykajacych sezon. Każdy z uczestników został obdarowany małym słodkim podarunkiem w postaci tradycyjnego cukierka. Została również wręczona zaległa nagroda dla "Najbardziej charyzmatycznego zawodnika sezonu 2013", którym został Sebastian "Cyba " Goleń. Po otwarciu rozegraliśmy pierwszy mecz w 2014 roku. Strzelcem otwierajacej sezon bramki został "Bolek". Niestety sprawy rodzinne nie pozwoliły uczestniczyć w tym wydarzeniu naszemu honorowemu członkowi "Panu Profesorowi" Michałowi Stójowi, jednak jego wielkie oddanie dla sprawy SPAJ-u kazało mu zaglądnąć na chwilkę na boisko i przywitać się z wszystkimi obecnymi.

Ze swej strony pragne podziękować wszystkim za obecność i liczę, że tak dobra frekwencja będzie nam towarzyszyć przez cały rok.