"11 z Buczkiem"

Imię i Nazwisko : Damian Buczyński

Data urodzenia : 06.07.1996r

Pseudonim boiskowy: Buczo, Buczek, BRAWO DAMIAN.

1.Na sztucznej najczęściej gram jako...?
Napastnik, Pomocnik ( w wyjatkowych okolicznościach).

2.Jak spędzasz wolny czas?
Swoj wolny czas poswiecam przede wszystkim piłce. Dawniej to nawet 3 razy dziennie chodzilismy z kolegami na "Chlebieński" stadion pokopać ..niestety te czasy minely i pozostał mi jedynie SPAJ. Lubie sobie tez posiedziec na laptopie, poogladac na nim filmy czy popisac z KOLEŻANECZKAMI :D. Tv bardzo rzadko ogladam jak juz to jedynie mecze, gdyż wszystkie inne rzeczy mozna ogladnąć/wyczytać na Internecie.

3.Ulubiony numer na koszulkę?
Zdecydowanie nr 10. Ten numer jest wg mnie najcięższym w calej gamie numerów. Jeśli natomiast jest on zajęty to wybieram nr 11 lub 17 :).

4.Największa wada?
Największą wadą jest u mnie brak lewej nogi czy też techniki użytkowej. Mógłbym do tego dodać jeszcze brak szybkości myślenia oraz brak dobrego wykończenia akcji.

5. Największa zaleta?
Może tego nie widać na SPAJu ale jestem nieustepliwy, zawsze dąże do tego aby być najlepszym. Myślę, że to jest moją najwiekszą zaletą.

6.Gdyby nie piłka nożna to...?
... to bym wyglądał jak dzieci prosto z USA, które wygladają jak małe kuleczki, a tak na serio to nie ma nic innego poza futbolem. Jestem w pewien sposób ograniczony przez to, że wybralem tylko jeden sport. Nie interesuje mnie dosłownie nic innego poza piłką nożną. :)

7.Kto jest Twoim sportowym idolem i dlaczego?
Oczywiście jest nim.. Ryan Giggs :) Dlaczego? Mam wielki szacunek do niego za 24 lata spedzone w SENIORSKIEJ drużynie Manchesteru United. Gość jest niesamowity... przez 24 lata we wszystkich rozgrywkach wystapil łącznie w 962 meczach strzelając przy tym 166 bramek. Wow.. wynik naprawde niezły :). Ktoś kiedyś powiedział, że Giggsy potrafiłby przedryblowac bodajże 10 zawodników druzyny przeciwnej w budce telefonicznej,więc pokazuje to jego niesamowitą technike i kunszt piłkarski. Przez 23 sezony strzelał w najlepszej lidze swiata przynajmniej jedną bramke, niestety w konczącym sezonie 2013/2014 nie udało mu sie tego uczynić ale i tak szacun dla tego goscia za jego postawe w każdym z tych sezonow a przede wszystkim w tym ostatnim, bo gral z 40 na karku na NAJWYŻSZYM z możliwych poziomów;) Po prostu uwielbiałem patrzeć na jego gre w najlepszym klubie na swiecie!
8.Liga, w której chciałbyś zagrać?

Tylko i wyłącznie Barclays Premier League - w najlepszej lidze na swiecie !
9. Wolisz grać na sztucznej nawierzchni, na trawie czy może na hali?
Jedynie lubię grać na nawierzchni trawiastej. Sztuczne jest dobre tylko do gry w zimie no ale cóż zarządcy w Jedliczu myślą całkiem na odwrót niż ja. Grać na hali nie lubię.

10. Kto wygra zbliżające się MŚ w Brazylii?
Francja.

11.Jakie są Twoje sportowe plany na rok 2014?
Poprawić swoja technike uzytkowa, wykonczenie akcji i wygrywać częsciej z Radkiem w naszej rywalizacji

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
63eb47e0b4d1378a45aac587f3ff47ae33115ef0
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera