Kony

Bliżej SPAJ, czyli nos w (nie)swoje sprawy… „Oczko” z dystansem!

(w pytaniach ze znakiem * można wskazać tylko jedną osobę)

Konrad „Kony” Szmyd

1. Największy dowcipniś w szeregach SPAJ? *

Ewidentnie Hubert Ruszel - zawszę coś tam dopowie śmiesznego

2. Komu ze SPAJ oddałbyś siostrę (nawet jeśli jej nie masz) na żonę? *

Hmmm... Rynta byłby dobrym szwagrem, myślałem też o Jarku K ale jak na szwagra to za mało... pije :D

3. Któremu NIGDY byś jej nie oddał? *

Kelerowi bo to pies na baby :)

4. Z kim ze SPAJ poszedłbyś najchętniej na piwo? *

Dla odmiany powiem, że z Norbertem. Zaraz po Ryncie drugi żartowniś na SPAJU - na pewno bym się nie nudził!

5. Kogo ze SPAJ wziąłbyś na udany podryw?

Kelera z gitarrrrrrrrrą.

6. Kogo na nieudany? *

Chyba chyba Cyba - sorki.

7. Najlepszy piłkarz w szeregach SPAJ? *

Kurde nie wiem... Rynta jest dobry ale... najbardziej cenię zawodników pracujących na boisku jak mrówka i w takim razie wypada powiedzieć Jarek 'Krzysztof' Krawczyk.

8. Najbardziej niedoceniany piłkarz SPAJ? *

Nie ma niedocenianych SPAJARZY - albo jesteś dobry albo słaby, boisko wszystko weryfikuje. Trochę poczytałem wypowiedzi innych w tym pytaniu i nie wiem czy śmiać się czy płakać bo niektóre osoby pojawiające się w odpowiedzi na to pytanie nie potrafią przyjąć piłki! jak chociaż dzisiaj na meczu to było widać. Może dla otuchy albo z koleżeństwa ich typowali hmmmm naprawdę nie wiem.

9. Przeciwko komu ze SPAJ najbardziej nie lubisz grać?*

Nie ma takiej osoby, najbardziej wymagający rywal to... najlepszy przeciwnik. Grając przeciwko dobrym gościom podnosimy swoje umiejętności. Dlatego mówię, że lubię grać przeciwko Jarkowi, Ryncie i Marcinowi bo wiem, że czeka mnie mnóstwo pojedynków i dodam, że niełatwych !!!

10. Z kim najbardziej lubisz grać w drużynie? *

Najprostsze z pytań dotychczas. Odpowiedź to Jarek Krawczyk - z nim zawsze można zagrać 'coś więcej' - jakaś klepa, jest ciągle pod grą, nie chowa się za plecami przeciwników no i te nieszablonowe zagrania - czasami dostajesz piłkę 'niemożliwą' :D

11. Największy brutal w szeregach SPAJ? *

Kurde chyba JA :) zawsze staram się grać twardo! ale Fair - no właśnie i teraz przyszedł mi do głowy Grzybek- czasami potrafi przeciąć 'w pół' TAK! Grzybek to największy brutal - chociaż osobiście nigdy z jego strony nie spotkałem się z takim faulem.

12. Największy modniś/elegant w szeregach SPAJ? *

Nie ma u nas lalusiów. Ale może powiem, że JA - tak Kony :) Buty Adidas - spodenki Umbro - koszulka Adidas... i tyle w temacie.

13. Najbardziej nieustępliwy ze SPAJ? *

KONY KONY KONY KONY - nawet jeśli komuś już uda się mnie dodam jakimś cudem :) minąć to może liczyć na to, że będę go ścigał - nigdy nie odpuszczam ale to chyba wszyscy wiedzą chociaż rzadko pojawiałem się w odpowiedzi na to pytanie a kurde nie wiem - dlaczego?

14. Najbardziej „odjechany” ze SPAJ? *

Cyba.

15. Największy symulant w SPAJ? *

BRAK - często nie 'gwiżdżemy' drobnych fauli, żeby nie zatrzymywać gry.

16. Najgorsza kara, którą musiałeś wykonać po przegraniu ostatniej?

W przeciągu sezonu wykonałem tylko kilka kar - najgorsza to przewroty w tył - nigdy tego nie lubiłem.

17. Najlepszy „technik” w SPAJ? *

Krawczyk.

18. Najbardziej nerwowy zawodnik podczas gry? *

Jarek B.

19. Najspokojniejszy zawodnik podczas gry? *

Arek - nawet nie mrugnie jak coś spier....

20.Uniknięcie której kary najbardziej Cię ucieszyło?

Ogólnie to wykonywałem mało kar ze względu na to, że opuściłem sporo Niedziel ale wyścig na kolanach wyglądał wyjątkowo niefajnie i dobrze, że tego nie robiłem.

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
9ef119b84be1d2cd1f5ce91995ca3c6d28a62a8a
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera