"11 z Konym"

Imię i Nazwisko : Konrad Szmyd

Data urodzenia : 02.12.1990

Pseudonim boiskowy: Kony, Szklany

1.Na sztucznej najczęściej gram jako...?

Przeważnie zabezpieczam 'tyły' czyli jako obrońca.

2.Jak spędzasz wolny czas?

Jeśli mam wolny czas a nadarzy się okazja zagrania w piłeczkę to długo się nie zastanawiam,a
wieczorkiem lobię sobie obejrzeć film. Z racji tego,że zaczyna się sezon festynowy to na weekendach będę pewnie tam gdzie coś się będzie działo:D

3.Ulubiony numer na koszulkę?

Jedynym miejscem, w którym gram w koszulce z numerem jest Playarena - wystepuje tam z dwójką na plecach więc można powiedzieć,że to mój ulubiony numer.

4.Największa wada?

Nie mogę powiedzieć :P żeby nikt nie wykorzystał tego przeciw mnie samemu - zastanów się
nad nią i spróbuj ją wykorzystać na meczu przeciwko mnie jeśli ci się uda to będziesz wiedział, że dobrze
trafiłeś a jeśli nie to szukaj dalej.

5. Największa zaleta?

Po chwili zastanowienia odpowiem, że moją największą zaletą na boisku jest chyba nieustępliwość.

6.Gdyby nie piłka nożna to...?

Umówmy się że dobrych warunków fizycznych to nie mam więc koszykówka i siatkówka odpada. Może nie uprawiałbym
żadnego sportu a jedynie kibicowałbym ulubionym drużynom.

7.Kto jest Twoim sportowym idolem i dlaczego?

To pytanie okazało się najtrudniejszym dla mnie. Zastanawiam się czy w ogóle mam sportowego idola.
Jest osoba, którą podziwiam nie za to jakim jest człowiekiem bo nie znam go osobiście lecz za to jaki dar posiada a mowa tu o Ronaldinho.
Dla mnie to najlepszy piłkarz jakiego widziałem w swoim życiu - magik, który potrafi zrobić z piłką wszystko i niemal w pojedynkę
zapewnić drożynie w której występuje 3 punkty.

8.Liga, w której chciałbyś zagrać?

Hiszpańska.

9. Wolisz grać na sztucznej nawierzchni, na trawie czy może na hali?

Odpowiedź jest prosta: z racji tego,że jestem cieplo-lubny to latem wole grać na sztucznej a zimą na hali, a co do naturalnej trawki to ostatnio grałem na niej jak nie było orlików.

10. Kto wygra zbliżające się MŚ w Brazylii?

Faworytów jest wielu,oprócz stalych kandydatów typu Hiszpania czy Francja znajdują sie drużyny, które mogą namieszać chociażby Kolumbia. Jednak obstawiam że w finale zagraja Brazylijczycy i po ostatnim gwizdku arbitra to oni podniosą puchar.

11.Jakie są Twoje sportowe plany na rok 2014?

Dużo grać w piłeczkę to po pierwsze a może jeszcze zaczepić się w jakiejś drużynie choćby C-klasowej hmmm zobaczymy - czas pokaże.

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
d861334e0aa94384121c732b5d8d1ba7843f198e
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera