11 kolejka

Kolejny weekend naszych zmagań na sztucznym za nami a więc czas na podsumowanie tego co się tam działo.

Sobotni mecz rozegraliśmy przy bardzo ładnej słonecznej pogodzie więc i frekwencja dopisała. Po wybraniu składów przez Czaweza rozpoczęliśmy mecz na początku którego przewagę uzyskała drużyna Kuczy. Dzięki składnym akcją, które wyprowadzała jego drużyna uzyskała ona 4 bramki przewagi, a gra naprawdę była miła dla oka. Po piętnastu minutach drużyna Świnki wzięła się do ostrej roboty i głównie za sprawą Rynty, którego gra została doceniona w głosowaniu, zaczęła odrabiać straty i to z nawiązką. Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami i spotkanie zakończyło się wynikiem 21-12 dla drużyny Świnki. Na uwagę zasługuje fakt, że w naszych szeregach pojawił się drugi tegoroczny debiutant-Pumba.

Wyniki głosowania na najlepszego zawodnika:

Rynta 7 głosów, Kucza 4 głosy, Świnka 1 głos, Bolek 1 głos, Jaro Biernat 1 głos.

Skład meczu:

Kucza, Jaro, Sowa, Czawez, Sebast, Ziutek, Grzybek

VS

Świnka, Bobek, Wiśnia, Rynta, Kony, Pumba, Cyba, Bolek.

Niedzielny mecz był rozgrywany w zgoła odmiennych warunkach. Deszcz z minuty na minutę coraz mocniej padał, lecz nie przestraszyło to naszej trzynastki, która dzielnie walczyła od początku do końca. Pierwszą bramkę a co za tym idzie również pierwszą krówkę zdobył Czawez, który precyzyjnym strzałem z prawego narożnika pola karnego pokonał Kuczę po jego koszmarnym błędzie. Ten błąd wybił chyba cała drużynę z rytmu bo już za chwilę zrobiło się 7-0 dla drużyny Świnki. W tym momencie do roboty wzięła się drużyna Jarmolenki i na 30 minut do końca meczu był już wynik 7-7. Jeszcze kilka bramek dla jednej i drugiej drużyny zostało strzelone a mecz zakończyła słynna "ostatnia", którą z karnego pewnie zdobył Kucza. Mecz zakończył się wynikiem 13-10 dla drużyny Świnki, przez co nasi przegrani z zeszłego tygodnia musieli w sumie wykonać 230 "pajacyków".

Wyniki głosowania na najlepszego zawodnika:

Jarmolenko 5 głosów, Kony 3 głosy, Świnka 2 głosy, Keleris 1 głos, Wiśnia 1 głos, Grzybek 1 głos.

Skład meczu:

Świnka, Sebast, Czawez, Kony, Cyba, Wiśnia, Keleris

VS

Jarmolenko, Kucza, Grzybek, Bolek, Bobek, Sowa.