Podsumowanie 2 kolejki

Za nami druga kolejka naszych zmagań na sztucznych podczas której rozegraliśmy niedzielne spotkanie, które pomimo śniegu zalegającego na całej murawie i utrudniającego bieganiestało na dobrym poziomie. Tego dnia dopisała nam frekwencja i stawiliśmy się w liczbie 15 osób z czego SPAJarzy było 12 i 3 gości, wśród których pojawił się jeden debiutant Świstak. Jest to bramkarz naszych pierwszych sparingowych rywali lecz w ramach SPAJ bł to jego pierwszy debiutancki występ. Na testach pojawił się również zawodnik OKSu, z którym graliśmy z kolei nasz ostatni sparing, Wojtek Gondela. Zaprezentował się naprawdę przyzwoicie i liczymy na to, że dołączy do naszej drużyny i będzie godnie i z poświęceniem bronił barw SPAJu. czas pokaże.

Za nami również premierowe krówki 2015 roku. Pierwszą w nowym sezonie zdobył Kucza za 3 udane interwencje. Kolejna powędrowała w ręce Sebasta a pierwszą"ostatnią" strzelił Czawez, który tego dnia miał wyśmienitą formę strzelecką oraz przez cały mecz wykonał tyle Toeloop'ów, Salchow'ow i Rittberger'ów, że całość w zupełności mogłaby wystarczyć co najmniejna program krótki jazdy indywidualnej. Pomimo, iż przez cały mecz gonili swoich rywali to drużyna Profesora zeszła z boiska wygrana a wynik meczu to 9-8 i słynna ostatnia była tą decydującą o wyniku.

Składy:

Profesor, Kucza, Sowa, Bobek, Arek, Czawez, Wojtek

VS

Jarmolenko, Sebast, Wiśnia, Dedo, Cyba, Keleris, Świstak, Kacper

Głosowanie na zawodnika meczu:

Profesor 4 głosy, Kucza 3 głosy, Jarmolenko 3 głosy, Sowa 2 głosy, Dedo 1 głos, Wiśnia 1 głos.