Podsumowanie kolejki 12

Jak zawsze w poniedziałek zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem ostatniej kolejki SPAJ.
W sobotę podobnie jak tydzień wcześniej frekwencja dopisała i chętnych do gry było 16 osób. Składy zostały wspólnie wybrane przez Jamolenke i Wiśnię i wyglądały one tak:
1. Jarek K, Jarek B, Czawez, Marcin, Mikołajewicz, Mastej, Kamil, Ebi
2. Wiśnia, Kony, Rafał, Rynta, Norbert, Dasiu, Dedo, Zajchowski
Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane do czego przyzwyczaiły nas już poprzednie spotkania. Po zdobyciu pierwszego gola przez drużynę Jarka to ona zaczęła dominować na boisku. Przez większość meczu ekipa pierwsza utrzymywała bezpieczną 3-4 bramkową przewagę, a po półtorej godziny wygrywali już ośmioma golami. Po zakończeniu naszego regularnego czasu gry wyszła inicjatywa żeby przedłużyć naszą grę o pół godziny. Wszyscy jednogłośnie poparli ten pomysł i gra potrwała do godziny dwudziestej. Doliczony czas gry dał szansę ekipie drugiej na dogonienie rywala. Przez moment przegrywali oni nawet tylko jedną bramką jednak sama końcówka należała do składu pierwszego, który ostatecznie zakończył spotkanie wynikiem 21:17.

Głosowanie na zawodnika meczu:
Jarek K: 21
Jarek B: 17
Czawez: 14
Dasiu: 13
Rynta: 7
Kamil: 5
Mastej: 5
Ebi: 5
Mikołajewicz: 4
Kony: 4
Marcin: 2
Dedo: 2

W niedzielę udało się zebrać wystarczającą ilość chętnych do gry, a więc rozegraliśmy naszą standardową wewnętrzną gierkę. Tym razem składy wybierał Marcin z Czawezem:
1. Czawez, Jarek K, Dedo, Grzybek, Wiśnia, Buczek
2. Marcin, Zajchowski, Częczek, Rynta, Ebi, Mikołajewicz, Dominik
W odróżnieniu do ostatnich spotkań pierwsza bramka wpadła dosyć szybko. Najpierw trafienie zaliczył Jarek, a zaraz potem Buczek, tym samym ekipa pierwsza wygrywała już 2:0. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź bo chwilę później bramkę kontaktową zdobył Rynta. Był to moment, w którym inicjatywę na boisku przejęła drużyna 2. Raz za razem bezlitośnie nękali przeciwników nie dając im zbyt wielu szans na odrobienie strat. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 27:10 dla składu 2.

Głosowanie na zawodnika meczu:
Rynta: 23
Ebi: 10
Buczek: 7
Grzybek: 7
Dominik: 7
Mikołajewicz: 6
Marcin: 6
Czawez: 3
Częczek: 2
Jarek K: 1
Wiśnia: 1