Podsumowanie kolejki 19

Kolejka 19 już jest historią. Przyjrzyjmy się dokładniej co się wówczas działo:
W sobotę rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, ale o tym później, najpierw składy. Ich autorem był Wiśnia i prezentowały się one tak:
1. Ebi, Czawez, Rynta, Grzybek, Rafał, Ziutek
2. BObek, Dasiu, Wiśnia, Norbert, Radek
Dodatkowo każda z drużyn została zasilona jednym zawodnikiem z poprzedniej grupy.
Co do samego meczu, był on pełny bramek i przez całe spotkanie wynik balansował między remisem, a lekkim prowadzeniem składu pierwszego.
Łącznie wpadły 43 bramki co daje nam prawie jednego gola co dwie minuty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 23:20 dla ekipy pierwszej.

Głosowanie na zawodnika meczu:
Rynta: 37
Norbert: 16
Czawez: 13
Grzybek: 10
Dasiu: 9
Bobek: 6
Radek: 5
Wiśnia: 4
Rafał: 3

W niedzielę podobnie jak dwa tygodnie temu pojawiło się tylko kilku przedstawicieli SPAJu, a resztę wypełniła reprezentacja OKS Borek.
Składy:
1. Czawez, Sebast, 6 zawodników OKS Borek
2. Ebi, Wiśnia, 5 zawodników OKS Borek
Co do samej gry nie ma co wiele się rozpisywać. Po dość wyrównanej walce większą skuteczność miała drużyna druga i to ona zwyciężyła wynikiem 12:7.