Podsumowanie kolejki 20

Zapraszam na krótkie podsumowanie 20 kolejki SPAJ.

W weekend rozegraliśmy tylko jedno spotkanie. Ze względu na brak wystarczającej liczby zawodników nie odbył się sobotni mecz. Na niedzielnym terminie rozegraliśmy spotkanie z drużyna Guzikówki w ramach Playareny. Do meczu przystąpiliśmy w składzie:

Jaro - Grzyb, Czawez, Sowa, Wiśnia, Buczo, Norbert, Ebi, Jarmolenko

Mecz ten potoczył się tak jak kilka już w tym sezonie Playareny. Drużyna z Guzikówki starała się cały czas rozgrywać piłkę, zaganiając nas do defensywy na naszej połowie. My natomiast próbowaliśmy zagrażać bramce rywali kontrami, których wyprowadziliśmy całkiem sporą ilość. W około 10 min wynik otworzyła drużyna z Krosno. Przed przerwą rywale zdołali dostrzelić jeszcze 2 bramki. My pomimo kilku dobrych okazji nie wpisujemy się na listę strzelców.

Druga połowa bardziej wyrównana. Wydawało się, że gracze z Guzikówki opadli nieco z sił i stracili pomysł na grę. Warto dodać, że dzień wcześniej rywalizowali w Pucharze Krosna, co na pewno kosztowało ich sporo wysiłku. W pewnym momencie po bramkach Bucza, Czaweza i Wiśni zrobiło się 4-3 dla Guzikówki. Szansy na 4-4 po strzale głową nie wykorzystał Jarmolenko. I tym razem sprawdziła się stara piłkarska prawda. Niewykorzystana okazja zemściła się na naszej ekipie. Guzikówka wykorzystała błąd w pod naszą bramką w wyprowadzeniu piłki i uciekła na bezpieczną 2 bramkową przewagę, której nie straciła już do końca meczu. W samej końcówce groźnie wyglądającego urazu kolana doznał Buczo.

Niestety schodzimy pokonani z boiska po raz kolejny w tym sezonie. Jednak tak jak w poprzednich meczach (no może poza meczem z ChzJ...) ten wynik hańby nam nie przynosi. Walczyliśmy na ile mogliśmy i przeciwnicy byli w naszym zasięgu. Był to prawdopodobnie ostatni nasz mecz w ramach Playareny w tym sezonie, który trwa do 30 czerwca. Przyjdzie czas na podsumowanie i decyzję czy bawimy się w to dalej. Zobaczymy też, w której lidze zagramy. Liga ligą, punkty punktami, a decyzje zarządzających mogą być różne ;)