Podsumowanie kolejki 21

Dwudziesta pierwsza kolejka już za nami. Niestety udało nam się rozegrać tylko niedzielne spotkanie, ponieważ w sobotę nie było wystarczającej ilości zawodników chętnych do gry.
Składy, wybierane wspólnie, wyglądały tak:
1. Czawez, Sebast, Wiśnia, Rafał, Bobek, Mikołajewicz, Labuda, Carrasco
2. Kony, Grzybek, Norbert, Ebi, Marcin, Kuba, Furman
Początek spotkania należał do jednych z najbardziej wyrównanych w historii naszych rozgrywek. Przez pierwsze trzydzieści minut nie wpadła żadna bramka.
Dopiero wtedy gola dla swojej drużyny zdobył Kony. Nadal jednak wynik spotkania nie był przesądzony. Mimo bramki na 2:0 skład pierwszy się nie poddawał i niedługo potem strzelił gola kontaktowego.
Po kilkunastu minutach gry i kilku golach więcej, wynik wynosił 5:3 dla drużyny drugiej. Wtedy zaczął się okres dominacji składu drugiego. Do końca spotkania strzelili oni jeszcze pięć bramek na co przeciwnicy odpowiedzieli tylko jedną.
Rezultat końcowy: 10:4 dla składu drugiego.