Podsumowanie kolejki 35

Kolejny weekend za nami, na którym podobnie jak tydzień wcześniej w sobotę zagraliśmy mecz z RKS Ofsajd. Opis meczu znajduje się już na naszej stronie.
W niedzielę stawiło się 13 zawodników, a składy autorstwa Norberta wyglądały tak:
1. Czawez, Marcin, Wiśnia, Ebi, Jarek K, Jarek B
2. Cyba, Kamil Sanocki, Sebast, Norbert, Arek, Cichy, Buczek
Choć na samym początku bramek nie wpadało wiele, to przez cały mecz prowadzenie utrzymywała ekipa 1. Po pół godziny gry wynik wynosił tylko 2:1 co może świadczyć o tym, że pierwsza część gry była bardzo wyrównana. Co do drugiego etapu to należał on do drużyny 1, która powoli budowała przewagę nad rywalami, ostatecznie wygrywając dosyć wysoko bo aż 18:8, a samą "ostatnią" strzelił niezawodny Marcin, który tego wieczoru zdobył dwie krówki bo oprócz strzelenia ostatniego gola został też nagrodzony za asystę meczu.

Głosowanie na zawodnika meczu:

Czawez: 29
Wiśnia: 17