Zapowiedź kolejki 1

Niemożliwe stało się faktem. Od początku powstania boiska ze sztuczną murawą przy ZSP w Jedliczu, od grudnia do marca, nieustannie trwały dyskusje, jak to możliwe, że jest to jedyny taki obiekt w najbliższej okolicy zamykany na zimę. W chwili wygaśnięcia gwarancji na sztuczną trawę, ten często używany argument stał się mało wiarygodny. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o jedno... W tym roku zostaliśmy miło zaskoczeni. Informacje o otwarciu boiska zaczęły się pojawiać już początkiem stycznia. Niestety termin był cały czas odwlekany, a boisko służyło jako obiekt treningowy... dla narciarzy. W tym tygodniu nastąpiło jednak długo oczekiwane otwarcie. W związku z tym możemy oficjalnie ogłosić rozpoczęcie sezonu SPAJ 2015 już w najbliższy weekend! Tak jak do tej pory będziemy rozgrywać nasze mecze w stałych terminach, sobota 18 i niedziela 19.30. Zapraszamy wszystkich chętnych.

O najbliższym sezonie jeszcze słów kilka... Będzie to na pewno dla SPAJ sezon wyjątkowy, najdłuższy i stawiający przed nami sporo wyzwań. Jeśli dobrze liczę, rozpoczniemy piąty rok wspólnych spotkań na "sztucznym". Przez nasze szeregi przewinęło się tylu zawodników, że trudno ich wszystkich zliczyć. Z tej grupy wykrystalizowała się ekipa najwytrwalszych graczy. Wspólna gra w piłkę sprawia nam niewątpliwie przyjemność. Mam nadzieję, że również w tym roku wszystkim, którym zależy na SPAJ, dołożą wszelkich starań, żeby nasze stowarzyszenie nadal mogło się rozwijać.

PS. w tą sobotę spotykamy się o 17.45