Zapowiedź kolejki 35

W najbliższą sobotę zagramy kolejny pojedynek w ramach Playareny. Naszym przeciwnikiem ponownie będzie RKS Ofsajd. Chłopaki chcieli zagrać rewanż, a ponieważ rywal z którym planowo mieliśmy się zmierzyć zabiera się za mecz z nami jak pies za przysłowiowego jeża, to zagramy dość niespodziewanie z RKS. Warto dodać, że ekipa RKS Ofsajd walczy o tytuł drużyny miesiąca w ogólnopolskim rankingu Powerade, drużyny która rozegra największą ilość spotkań w miesiącu. Na tą chwile są na drugim miejscu, a jeśli uda im się zwyciężyć w tym zestawieniu to dostaną miesięczny zapas napoju Powerade.

Wynik naszego poprzedniego pojedynku jest większości użytkowników znany (przyp. 27-0). Tym razem należy się liczyć z bardziej wyrównanym meczem. Skład drużyny RKS ciągle się zmienia, dochodzą nowi zawodnicy, którzy na pewno wniosą sporo jakości do gry. My postawimy na zgrany kolektyw. Ponieważ ostatnio całkiem nieźle wyglądało nasze ustawienie 1-2-1-3 :D ponownie zagramy 7x7. Na ten mecz kadra SPAJ będzie wyglądała następująco:

Jaro B. – Czawez, Sebast, Grzyb, Wiśnia – Jarmolenko – Rynta, Sowa, Zło, Norbert

W obwodzie pozostaje Keler, Arek, Ebi, którzy wskoczą w przypadku czyjejś niedyspozycji. Z kadry wypadł Cyba, który boryka się z kontuzją.

Dzień później kolejne spotkanie SPAJ. Tym razem rywalizować będziemy w tradycyjnej wewnętrznej gierce. Zapraszam wszystkich zawodników. Start jak zwykle o 19.30. Przed meczem kara za przegraną w „ostatniej” sprzed tygodnia. Tym razem będzie to kara gimnastyczno-akrobacyjna… Więcej szczegółów w niedziele przed meczem ;)

PS. jeśli ktoś nie może pojawić się w weekend proszę o informację w komentarzu.