Zapowiedź kolejki 17

Zapraszam na zapowiedź najbliższych rozgrywek SPAJ. Prawdopodobnie w sobotę pierwszy raz w tym sezonie rozegramy sparing. Tak jak w ubiegłym roku na początek zmierzymy się z grupą grającą zazwyczaj w niedziele o 16.30. Nasze ostatnie starcie zakończyło się pewnym zwycięstwem SPAJ 25:7. Od tego czasu sporo się jednak pozmieniało w naszej drużynie. Na wypożyczeniu we francuskiej ekipie FC Nantes jest Kucza oraz dołączyło do nas kilku starych i nowych zawodników. Nasi przeciwnicy to na pewno groźna ekipa. Po zeszłorocznej lekcji futbolu tym razem trzeba spodziewać się bardziej wyrównanego spotkania. Jeśli tylko się nie rozmyślą to w sobotę czeka nas ciekawe widowisko. Początek spotkania o 18. Proszę o punktualne przybycie i zabranie tradycyjnych czarnych koszulek.

W niedziele spotykamy się jak zawsze o 19.30. Nieodłącznym elementem niedzielnego terminu jest cotygodniowa kara. Tym razem będziemy celebrować w szczególny sposób strzelenie kilku pierwszych bramek. W zeszłym tygodniu w niedzielę odnotowaliśmy powrót Piotrka G. (ostatni mecz 26.05.2013). Czekamy na kolejnych dawno niewidzianych gości. Kucza zapoczątkował nową zabawę na stronie, zachęcamy do udziału.