Podsumowanie kolejki 7

Kolejka nr 7, pełna emocji nie tylko sportowych zakończona. Ten weekend dość nieoczekiwanie stał się weekendem wielkich powrotów. Po dłuższej przerwie zagrało z nami 4 zawodników. Sobotnie zestawienie prezentowało się w następujący sposób:

Zło, Rynta, Bartek, Arek, Sebast, Grzybek, Dedo

Norbert R., Sowa, Wojtek, Bobek, Czawez, Cyba, Maciek P.

O sobotnim meczu niewiele niestety mogę napisać. Zjawiłem się na ostatnie 30 min. Mecz wydawał się być dość równy. Nikt nie osiągnął wyraźnej przewagi bramkowej. Końcowy wynik (chyba) 16-15 dla drużyny Zła. Strzelcem sobotniej ostatniej został Rynta po kapitalnym uderzeniu z pierwszej piłki. Odnotowaliśmy też pierwszy w ten weekend powrót, po 573 dniach zagrał z nami Maciek P.

Głosowanie na najlepszego zawodnika:

Rynta 33 (nowy rekord), Sowa 14, Radek 13, Grzybek 13, Arek 10, Sebast 10, Czawez 7, Bartek 5, Wojtek 3, Norbert 3, Dedo 1, Bobek 1, Cyba 1,

*było 6 pkt dla Huberta, w związku z tym, że grało dwóch, a nie było napisane dla którego są punkty to przyznałem Ryncie i Grzybkowi po 3 pkt. W miarę możliwości następnym razem wpisujcie ksywy lub imię i nazwisko zawodnika.

W niedzielny wieczór do gry po dłuższych lub krótszych przerwach powróciło 3 zawodników. Składy na ten dzień:

Bolo, Bartek, Profesor, Keleris, Arek, Jarmolenko, Buczo,

Czawez, Sowa, Sebast, Wojtek, Kony, Łukasz Cichy, Świnia,

Rozpoczęliśmy tradycyjnie od wykonania kary. Pierwsza bramka padła łupem Sowy. Od początku drużyna Czaweza dominowała. Dobrze tego dnia dysponowany na bramce Keleris miał sporo pracy. Przewaga bramkowa jaką zbudowali Czawez i spółka nawet przez chwilę nie była zagrożona. Drużyna Bolka wyprowadzając ataki albo była rozpaczliwie nieskuteczna, albo bardzo dobrze bronił Świnka. Mimo dużej różnicy bramkowej mecz cały czas toczył się w dobrym tempie. Na wyróżnienie zasłużyło bez wątpienia dwóch graczy Profesor, który awaryjnie zastąpił nieobecnego Grzybka i zagrał bardzo dobre zawody oraz Arek wzorowo przerywający ataki Marcina. Słynną ostatnią tym razem udało się ustrzelić Sebastowi.

Sowa 21, Jarmolenko 18, Świnia 17, Cichy 12, Buczo 11, Kony 10, Sebast 9, Profesor 9, Czawez 7, Arek 6, Keler 4, Bartek 1, Wojtek 1