Zapowiedź kolejki 7

Weekend coraz bliżej. Przed nami dwa mecze na "sztucznej". Grę wznowiliśmy ponad miesiąc temu. Na liczniku wybija już 7 kolejka sezonu 2015. W dzisiejszej zapowiedzi nieco mniej będzie o weekendowych meczach, a więcej o naszej stronie internetowej, która została założona niemal równo rok temu (6.03.2014). Dokładnie jutro możemy świętować pierwsze urodziny strony SPAJ :)

Na początku było dużo dywagacji. Zastanawialiśmy się czy zainteresowanie będzie na tyle duże, żeby strona funkcjonowała w odpowiedni sposób. Dziś można stwierdzić, że chociaż nasza strona nie podbija internetu, nie bije rekordów popularności w sieci, to ma stałe grono odwiedzających i służy przede wszystkim nam, zawodnikom SPAJ jako forum, na którym można poruszać różne sprawy, zapowiedzieć czy podsumować weekendowe wydarzenia piłkarskie. Poniżej garść statystyk:

• od 6.03.2014 do dziś zanotowaliśmy 37 790 odsłon, 11 848 wizyt, 4 714 unikalnych użytkowników,
  • średnio dziennie notujemy ok 100 odsłon,
  • w ostatnim miesiącu nasza strona znalazła się na 112 miejscu w rankingu najchętniej odwiedzanych stron na Futbolowo 2, wyprzedzając strony drużyn młodzieżowych takich potęg jak: ŁKS Łódź, Zagłębie Sosnowiec, Resovia Rzeszów, Pogoń Szczecin czy seniorskich rezerw Zawiszy Bydgoszcz...
  • W podanym wyżej rankingu sklasyfikowano ponad 2 500 stron w module Futbolowo 2, pełen ranking http://futbolowo.pl/ranking/render/5
  • w przeciągu roku na stronie pojawiło się 175 artykułów i 1199 komentarzy,
  • najwięcej unikalnych użytkowników odwiedzało naszą stronę: 24.11.2014 (39 kolejka, sparing z OKS), 16.02.2015 (kolejka 4, "Arek Pod lupą") i 3.03.2015 (podsumowanie kolejki 6)
  • kilka wydarzeń w przeciągu ostatniego roku pozwoliło odnotować rekordowe zainteresowanie stroną, np:
    • "11 z Czawezem" i Podsumowanie kolejki 3,
    • "11 z Sową", Podsumowanie kolejki 6, zakup piłki,
    • Typer MŚ 2014,
    • Mecze sparingowe,
    • Zakończenie sezonu 2014,
    • Dołączenie Wiśni do redakcji

Szczególnie cykliczne publikacje "11 z ..." czy "Pod lupą" przyczyniały się do coraz większej popularności naszej strony. Spore zainteresowanie wzbudził Typer MŚ, ale także wszystkie zdjęcia czy filmiki robione przez Profesora i regularnie wrzucane na stronę. Będziemy się starać ciągle rozwijać i uatrakcyjniać nasze dzieło. Liczba prawie 5 tyś unikalnych użytkowników w ciągu roku to już spora grupa odwiedzających. Ze swojej strony zachęcam nie tylko do odwiedzania naszej strony, ale także do zabierania głosu w dyskusjach i komentowania. Top 10 w rankingu odwiedzanych stron na Futbolowo pozostaje dalej marzeniem, ale jak się okazuje, przy zaangażowaniu całej społeczności SPAJ, marzeniem realnym ;)

Najbliższe mecze tradycyjnie w sobotę o 18 i niedzielę o 19.30